آنباکس و بررسی ویدئویی محصولات

 

تیم فنی ویترین‌باز تصمیم گرفته است در جهت آگاهی دادن کامل به مشتریان و در نتیجه خرید رضایت‌بخش آنان، تمامی محصولات خود را به ‌صورت ویدئویی آنباکس کند و  به  نقد و بررسی آن‌ها بپردازد. تیم فنی ویترین‌باز تمام تلاش خود را می‌کند تا حد امکان محصولات خود را از همه لحاظ بررسی کند.

 

آگاهی از مشخصات فنی هدفون‌ها نیاز به علوم ریاضی، فیزیک و الکترونیک دارد اما تیم فنی ویترین‌باز این مشخصات را به‌ صورت کاربردی تا حدی که در هنگام خرید به شما کمک کند، بیان کرده است. هم‌چنین جهت تطابق هرچه بیشتر محصولی که در فروشگاه اینترنتی ویترین‌باز مشاهده می‌کنید با واقعیت محصولی که به دستتان می‌رسد، علاوه‌ بر نمایش کامل محصول به‌ صورت ویدئویی، عکس‌های محصولات نیز توسط تیم عکاسی ویترین‌بازگرفته شده است.

 

تصاویر و ویدئوهای تعدادی از محصولات به‌ صورت کامل در وبسایت ویترین‌باز قرار گرفته و تصاویر و ویدئوهای محصولات جدید در حال آماده‌ سازی است. از آن‌جا که بررسی کامل هر هدفون، تهیه عکس‌های نزدیک به واقعیت و ضبط ویدئو زمان‌بر می‌باشد، تصمیم تیم فنی ویترین‌باز بر آن شد تا زمان آماده شدن عکس‌ها و  ویدئوهای هدفون‌های جدید، خود هدفون‌ها را همراه با مشخصات فنی آن‌ها در وبسایت ویترین‌باز قرار دهیم. در این‌صورت، آن دسته از مشتریانی که به‌ صورت تخصصی با هدفون‌ها آشنایی دارند و نیازی به تصاویر و ویدئوهای هدفون‌ها ندارند می‌توانند بلافاصله سفارش خود را در وبسایت ویترین‌باز ثبت کرده و از خدمات ما بهره‌مند شوند.