هدفون گردنی

هدفون‌های گردنی شگفت‌انگیز هستند؛ نه فقط به دلیل طراحی شیک و ظاهر خوب آنها، بلکه این هدفون‌ها بسیار کارآمد نیز هستند. علاوه بر این موضوع، استفاده کردن از آنها بسیار راحت است. همچنین اگر به دنبال تماشای فیلم، گوش‌دادن به موسیقی و پرداختن به مکالمه هستید؛ این نوع هدفون‌ها گزینه بسیار خوبی برای شما محسوب می‌شوند.

[read more]

آیا با ظاهر و طراحی هدفون گردنی آشنا هستید؟

هدفون گردنی بلوتوثی یا گردنبند هوشمند به گجت‌هایی گفته می‌شوند که انجام امور روزانه را ساده‌تر می‌کنند و همچنین به آنها سرعت می‌بخشند. این هدفون‌ها از دو بلندگو و یک فریم تشکیل شده‌اند.

فریم بر روی گردن شما قرار می‌گیرد و بلندگوها به‌واسطه یک سیم نازک به فریم متصل می‌شوند. برای استفاده از هندزفری‌ها و یا هدفون‌های بلوتوثی فاقد سیم، شما مجبور بودید که مدام، هدفون را در جیب خود بگذارید و در شرایط ضروری آن را از جیب خود بیرون بیاورید. این پروسه اگرچه کوتاه است اما گاهی زمان بسیار محدود است و شما باید در کوتاه‌ترین زمان به هدفون دسترسی پیدا کنید. در واقع فریم هدفون گردنی به این دلیل طراحی شده است که اگر شما به بلندگوها احتیاجی نداشته باشید؛ بتوانید آنها را به‌راحتی در جای مخصوص خود قرار دهید(بدون آنکه بیفتند) و همچنین در شرایط ضروری بتوانید به‌سرعت به آنها دسترسی پیدا کنید.

طراحی و ظاهر هدفون گردنی بسیار زیبا است.

چرا استفاده از هدفون گردنی بین مردم رواج یافته است؟

تکنولوژی و فناوری همواره به‌سوی راحت‌تر کردن و سرعت بخشیدن به امور گام بر می‌دارد. برای مثال هدفون‌های قدیمی بسیار سنگین بودند و کارکردن با آنها دشوار بود. اما امروزه دیگر خبری از هدفون‌های بزرگ و ناکارآمد نیست. شما با در دست داشتن یک هندزفری گردنی که تقریباً 60 الی 70 گرم وزن دارد؛ می‌توانید به گوش‌دادن موزیک، مکالمه با دوستان و دیگر امور بپردازید.

هدفون گردنی

 

هدفون گردنی، بهترین وسیله برای مکالمه

هدفون‌های گردنی معمولاً دارای میکروفون‌های باکیفیتی هستند که در قسمت مناسبی از فریم قرار گرفته شده‌اند. قرارگیری میکروفون در جای مناسب سبب می‌شود تا مکالمه‌ی خوبی بین شما و کاربران به‌وجود بیاید. همچنین دیگر مانند گذشته لازم نیست که میکروفون را به دهان خود نزدیک کنید تا صدای شما به کاربر برسد. این میکروفون‌ها به‌قدری حساس هستند که صداهای بسیار ضعیف را نیز مخابره می‌کنند.

این هدفون‌ها نه‌تنها میکروفون‌های حساس و دقیقی دارند؛ بلکه از اسپیکر یا بلندگوهای بسیار باکیفیت و مرغوبی نیز بهره می‌برند. قابلیت‌هایی همچون Noise Cancelling، ایزولیشن و… در این هدفون‌ها نهفته شده است تا کارهای شما به بهترین نحو انجام شوند. برای مثال هدفون گردنی سلبریت ، شیائومی، انکر، جی بی ال از جمله بهترین گردنبندهای هوشمند موجود در بازار به شمار می‌روند که می‌توانید از سایت ویترین باز آنها را با قیمت مناسب خریداری کنید.

با اتصال بی‌سیم، دیگر خبری از سیم های مزاحم نیست!

هندزفری گردنی معمولاً به‌وسیله بلوتوث یا NFC به گوشی هوشمند شما متصل می‌شود(هدفون های گردنی جی بی ال، شیائومی، انکر نیز به همین صورت اند). درگذشته شما باید سیم هندزفری را به گوشی خود متصل می‌کردید که همین موضوع مشکلات فراوانی برای شما رقم می‌زد؛ اما امروزه محصولات جدید و پیشرفته، کار را آسان‌تر کرده‌اند. در واقع شما بدون هیچ‌گونه مزاحمتی(وجود سیم‌های بلند) می‌توانید به مکالمه بپردازید یا در حین قدم‌زدن به موسیقی دلخواه خود گوش دهید.

با هدفون و هندزفری های قدیمی خداحافظی کنید

در حین خرید هدفون گردنی، به میزان عمر باتری آن دقت کنید:

عمر مفید باتری مشخصه و ویژگی مهمی است که در حین خرید هدفون گردنی باید به آن توجه کنید. اگر میزان استفاده شما از هدفون زیاد است؛ هدفونی را تهیه کنید که باتری آن قدرتمند باشد.

از طرف دیگر هدفون های گردنی باکیفیت و اورجینال تهیه کنید تا بعد از گذشت مدت طولانی، کیفیت و عملکرد آنها کاهش نیابد. شما برای خرید هندزفری گردنی اورجینال و اصلی می‌توانید به سایت ویترین باز مراجعه کنید و محصول خود را انتخاب و خریداری کنید.

[/read]